Kurs motorowodny Kamień Pomorski

Czy w Kamieniu Pomorskim można zgłosić się na kurs motorowodny?

Nasze szkolenia motorowodne organizujemy głównie w Szczecinie i Świnoujściu dlatego szukając kursu motorowodnego w Kamieniu Pomorskim zapoznaj się z naszą ofertą kursów motorowodnych w Szczecinie.

Gdzie znajduje się Kamień Pomorski?

Kamień Pomorski leży nad cieśniną Dziwna, nad Zalewem Kamieńskim. Jest tam też Zatoka Cicha oddzielona Chrząszczewską Wyspą.

Dla kogo dedykowany jest ten kurs?

Kurs sternik motorowodny Kamień Pomorski może ukończyć praktycznie każdy, nawet jeśli wcześniej nie miał z wodą nic wspólnego. Warunkiem podejścia do egzaminu państwowego jest ukończenie czternastu lat.

Na jakich łodziach trenujemy?

Kursy motorowodne są zwykle na ribie XS 600 Deluxe z silnikiem Mercury Sea Pro 150 KM.

Egzamin jest na tym samym jachcie. Składa się z teorii i praktyki. Część teoretyczna to test. Część praktyczna egzaminu to wybrane manewry z tych, które trenujemy na kursie.

Jak się zapisać na kurs?

Kliknij przycisk rezerwacja.

Dlaczego wybrać Szkołę żeglarstwa KLIPER?

Bo mamy duże doświadczenie. Profesjonalnie szkolimy żeglarzy i motorowodniaków od 2007 roku. Mamy rozbudowaną ofertę szkoleniową, nowoczesny sprzęt używany do szkoleń motorowodnych a kursy organizujemy z dużą częstotliwością. Dla zorganizowanych grup możemy przeprowadzić kurs motorowodny w dogodnym miejscu i terminie.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach