Kurs motorowodny Lublin

sternik-motorowodny-lublin

Jesteś mieszkańcem Lublina i interesuje Cię szkolenie na patent sternika motorowodnego? Skorzystaj z oferty szkoły żeglarstwa H2O. Organizuje ona kursy motorowodne w Lublinie nad Zalewem Zemborzyckim. Pod okiem doświadczonych instruktorów motorowodnych i ratowników wodnych zdobądź umiejętności niezbędne do prowadzenia szybkich łodzi motorowych.

Jak wygląda szkolenie na patent sternika motorowodnego?

Wykłady teoretyczne są dostępne w formie prezentacji online, które możesz przeglądać na dowolnym urządzeniu, takim jak smartfon, w dogodnym dla Ciebie czasie. Dodatkowo, dostaniesz dostęp do elektronicznego podręcznika od międzynarodowej Szkoły Żeglarskiej ISSA. Istnieją również instruktażowe filmy wideo pokazujące, jak wiązać węzły. Nie martw się, jeśli nie opanujesz tego od razu, nauczymy Cię tego na żywo 😊

W dostarczanych materiałach znajduje się zestaw pytań, które mogą pojawić się podczas egzaminu. Jeżeli napotkasz na jakiekolwiek niejasności, zawsze możesz do nas zadzwonić i skonsultować problem lub zadać pytanie bezpośrednio na miejscu. Część teoretyczną przyswajasz samodzielnie w domu, natomiast część praktyczna oraz egzaminy odbywają się na miejscu w ustalonym terminie.

Nasze zajęcia z pływania łodzią motorową są prowadzone aż do momentu, gdy uczestnik opanuje w pełni wszystkie manewry wymagane podczas egzaminu. Przykładowo, uczy się różnych metod cumowania (w zależności od konkretnych okoliczności), wykonywania manewrów na biegu prosto i na biegu wstecznym, jak podejść do osoby w wodzie, jak obsługiwać Power-Trym itd. Szkolenia odbywają się na nowoczesnych jednostkach, takich jak na przykład Pegazus 460 wyposażony w silnik Mercury o mocy 60KM.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach