Becker 27

Zapraszamy do czarteru naszego jachtu typu Becker 27 – Parsifal nad Jeziorem Dąbie w Szczecinie. Czarter jachtu Becker 27 jest również możliwy jeżeli chcesz wypłynąć w rejs po Zalewie Szczecińskim do Trzebieży, Stepnicy lub Świnoujścia. Jest to jacht morski balastowy, przystosowany do pełnomorskiej żeglugi. Zarejestrowany jest na 6 osób, posiada Kartę Bezpieczeństwa na rejon 2 (żegluga do 20 mil morskich od brzegu). Zanurzenie jednostki to 1,4 m, co zapewnia możliwość wpłynięcia do wielu portów na Zalewie Szczecińskim i w okolicy jak chociażby do Nowego Warpna, Wolina czy na Zatokę Skoszewską, a balast daje komfort i bezpieczeństwo nawet przy gorszej pogodzie.

Istnieje możliwość czarteru na cały dzień lub na godziny. Wynajęcie jachtu na cały dzień to koszt 400 zł netto.. Wynajęcie jachtu na godzinę to koszt 100 zł netto. Jeśli chcesz wynająć jednostkę z instruktorem lub kapitanem do podanej ceny należy doliczyć 50zł za godzinę netto.

Żeby wynająć jacht samodzielnie potrzebujesz patentu jachtowego sternika morskiego i SRC jeżeli płyniesz na wody morskie, jeżeli pozostaniesz na wodach Jeziora Dąbie to wystarczy patent żeglarza jachtowego i doświadczenie w pływaniu jachtami balastowymi z silnikiem stacjonarnym. Jeżeli patent uzyskałeś w innym ośrodku zastrzegamy sobie opcję sprawdzenia umiejętności manewrowania jachtem (najczęściej jest to 10-15 min dla osób, które mają bieżącą praktykę). Jeśli długo nie żeglowałeś to lepiej weź jacht z naszym kapitanem lub instruktorem.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach