Kontakt

Napisz lub zadzwoń

+48 793 016 012 – Sławomir Kulczak

kontakt@kliper.net.pl

Dane firmy

SZKOŁA ŻEGLARSTWA KLIPER SP. Z O.O.

ul. Dobra 3/2 60 – 595 Poznań

NIP:  7812052226
REGON:  525538010
Wpis do rejestru przedsiębiorców KRS 
przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, 
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0001041060

Różne kursy i szkolenia realizują wyspecjalizowane firmy, które mają w nazwie KLIPER – nazwa specjalizacji. Kiedy rezerwujesz konkretny kurs/rejs/usługę pojawią się szczegółowe dane z numerem konta. Zachęcamy do korzystania z opcji przelewy24.

Ważna informacja

Podany adres firmy jest adresem, pod którym jest zarejestrowana działalność gospodarcza i jest adresem do korespondencji. Kursy najczęściej odbywają się w innych lokalizacjach podanych przy opisach kursów.

Jeśli chcesz się spotkać z nami osobiście, by porozmawiać o swoim szkoleniu/rejsie to jest możliwość umówienia się na takie spotkanie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Żeby zapisać się na wybrany rejs / szkolenie / inną usługę prosimy skorzystać z przycisku REZERWACJA i wypisać formularz zgłoszeniowy i dokonać wpłaty całości kwoty lub zaliczki w wysokości 50% ceny kursu/rejsu/szkolenia (w przypadku płatności na raty zaznacz opcję przelew bankowy).

Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona mailem informującym o przyjęciu rezerwacji. Potwierdzenie rezerwacji wysyłamy w momencie wypełnienia formularza i rezerwacja jest ważna. Nie wysyłamy automatycznie potwierdzeń, że przelew dotarł, dlatego jeśli wpłaciłeś zaliczkę, możesz założyć, że pieniądze wpłynęły. JEŚLI ŚRODKI NIE WPŁYNĄ TO PRZED ODWOŁANIEM REZERWACJI KONTAKTUJEMY SIĘ Z KLIENTEM – REZERWACJE NIE SĄ ODWOŁYWANE AUTOMATYCZNIE, a wpłaty najczęściej weryfikujemy pierwszego dnia kursu.

kliper szkoła żeglarstwa

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach