Czarter jachtów

Nasze jachty pełnomorskie

Brego

Stalowy, wyprawowy kecz. Od 10 do 12 osób. Długość 13.44 metra.

Marengo

Dufour 36 Classic. Od 6 do 8 osób. Ożaglowanie typu slup.

Falando

Beneteau Oceanis 381. Od 6 do 8 osób. Ożaglowanie typu slup.

Marzy Ci się rejs po Morzu Śródziemnomorskim, a może preferujesz wzburzone wody Bałtyku lub Morza Północnego? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę obejmującą możliwość wynajmu czarterów niezależnie od miejsca, w którym chciałbyś pożeglować. Współpracujemy z ogólnoświatową bazą armatorów jachtowych, dlatego jesteśmy w stanie pomóc zarezerwować jacht w wybranym przez Ciebie miejscu na całym świecie. W ten sposób możesz dostać się wygodniejszym środkiem transportu do punktu docelowego, aby dopiero w nim rozpocząć rejs po nieznanych wodach. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty czarterowej KLIPER już dziś!

Czarter jachtów w dowolnym miejscu

Tym, co wyróżnia naszą propozycję na tle innych, jest przede wszystkim to, że gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Umożliwiamy dostęp do niezwykle rozbudowanej bazy setek jachtów, co pozwala na wygodne porównywanie ze sobą ich parametrów. Dodatkowo możesz również skontaktować się bezpośrednio armatorem oraz ustalić szczegółowe warunki współpracy, unikając przy tym wysokich prowizji. W KLIPER oferujemy też do czarteru własne jachty m.in. czarter jachtów Brego, Marengo, Falando, Becker 27, a także Corveette 600 i 650. Poza wieloma możliwościami w zakładce Czartery przedstawiamy również propozycje czarterowe od naszych współpracowników w postaci wybranych jachtów.

Wyjątkowa wyprawa jachtem w Polsce i za granicą

Jeżeli preferujesz spędzanie wolnego czasu w kraju, wychodzimy naprzeciw z korzystnym czarterem jachtów na Mazurach, w Szczecinie, Świnoujściu czy Poznaniu. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas łodzie pozwolą Ci cieszyć się lekką bryzą w towarzystwie bliskich osób na jachtowym podkładzie. Oferujemy czarter jachtów Brego, Marengo, Falando, Becker 27 oraz Corveette 600 i Corveette 650 ale nie tylko. Idealny czarter na każdą porę roku znajdziesz właśnie u nas. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami KLIPER!

Czartery na świecie — wynajem bez ograniczeń

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem wakacji we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, czy Portugalii, przygotowaliśmy dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju ofertę nie do odrzucenia. Razem z KLIPER możesz zarezerwować jacht w wybranym miejscu docelowym, co umożliwia m.in. ścisła współpraca z ogólnoświatową bazą armatorów jachtowych. Rozpocznij swoją przygodę na wodach Morza Egejskiego bądź też udaj się w rejs po Pacyfiku. W celu ustalenia dokładnych warunków czarteru jachtu zachęcamy do skontaktowania się z przedstawicielami KLIPER. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł wypłynąć w rejs marzeń. Zapraszamy!

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach