Czarter jachtów Poznań

Nasze jachty śródlądowe

Corveette 600

Mały jacht żaglowy. Zaprojektował go Andrzej Skrzat.

Corveette 650

Jacht turystyczno-regatowy zaprojektowany przez Andrzeja Skrzata.

Czy w Poznaniu mogę wynająć jacht lub motorówkę?

Tak, w naszej ofercie mamy kilka różnych jachtów żaglowych i motorowych, które można wynająć. Na Kiekrzu możesz wynająć żaglówki kabinowe typu Corveette 600 i Corveette 650. Z czarterów motorówki na Warcie wycofaliśmy się ze względu na niski stan wody w sezonie, ale są w Poznaniu firmy wynajmujące motorówki bez patentu lub większe na które jest wymagany patent sternika motorowodnego

Jakie jachty mogę wyczarterować w Poznaniu Kiekrzu?

W ofercie mamy kilka mieczowych, kabinowych jachtów żaglowych o długości 6,0-6,5 metra Corveette 600 i Corveette 650. Jednostki te nadają się do żeglugi po Jeziorze Kierskim.

Czy jachty w Poznaniu Kiekrzu można czarterować samodzielnie?

Jachty Corveette wypożyczamy do samodzielnego czarteru na patent żeglarza jachtowego. Możesz również wynająć jacht z instruktorem lub jacht ze sternikiem, jeżeli nie posiadasz uprawnień lub chcesz sobie przypomnieć jak się żegluje lub zaznajomić się z jachtem lub akwenem.

Czy na jachcie można zorganizować wieczór panieński albo wieczór kawalerski?

Tak. Zależnie od waszego pomysłu jak miałby wyglądać taki czarter można wynająć jacht na wieczór panieński lub wieczór kawalerski.

Czy jest możliwy czarter motorówki na Kiekrzu?

Nie, niestety na większości akwenów wokół Poznania nie można pływać motorówkami ani skuterami wodnymi. Warto, by wodniacy zwrócili na ten problem uwagę administratorom jezior, którymi często są samorządy (gmina lub powiat). Im więcej osób zasygnalizuje, że jest to problem dla wodniaków tym lepiej. Oczywiście można to pogodzić z oczekiwaniami innych grup społecznych, tak jak to działa w wielu krajach Europy Zachodniej.

Jaki jest koszt wynajmu jachtu w Poznaniu Kiekrzu?

Cena czarteru jachtu zależy od czasu wynajmu i jest ustalana wg aktualnej oferty, którą możesz sprawdzić klikając przycisk rezerwuj lub zapoznając się z cennikiem.

Gdzie mogę popłynąć wynajętą żaglówką?

Możesz żeglować po całym Jeziorze Kierskim. Oczywiście wcześniej sprawdź pogodę i zapoznaj się z mapą akwenu, wywieszoną w klubie JK AZS, w którym stacjonujemy.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach