Corveette 600

Jacht Corveette 600 to nowoczesna jednostka żaglowa zaprojektowana przez konstruktora Andrzeja Skrzata i produkowana między innymi przez stocznię „Sułkowski”. Jacht Corveette 600 można wynająć na cały dzień lub na godziny. Wynajęcie jachtu na cały dzień to koszt 350 zł netto, przy czym na ogół jednostki nie są dostępne w weekendy ze względu na duże obłożenie na kursach żeglarza jachtowego. Wynajęcie jachtu na godzinę to koszt 70 zł netto bez instruktora. Jeśli chcesz wynająć jednostkę z instruktorem do podanej ceny należy doliczyć 50 zł za godzinę netto.

Żeby wynająć jacht samodzielnie potrzebujesz patentu żeglarza jachtowego oraz pozytywnej opinii jednego z naszych instruktorów. Jeśli kończyłeś kurs w naszej szkole wystarczy podać imię i nazwisko Twojego instruktora i my się z nim skontaktujemy. Jeżeli patent uzyskałeś w innym ośrodku zastrzegamy sobie możliowość sprawdzenia podstawowych umiejętności manewrowania jachtem (na ogół 10-15 min dla osób, które mają bieżącą praktykę). Jeśli miałeś długą przerwę w żeglowaniu to zalecamy wynajęcie jachtu z naszym instruktorem, pod którego okiem przypomnisz sobie umiejętności manewrowania jachtem.

Czarterujący musi być osobą pełnoletnią lub być reprezentowany przez upoważnioną osobę pełnoletnią (firmy, kluby, stowarzyszenia). Kierownik jachtu musi posiadać patent minimum żeglarza jachtowego uzyskany w naszej szkole lub patent i pozytywną opinię jednego z naszych instruktorów.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach