Corveette 650

Corveette 650 to żaglówka nieco większa od Corveette 600. Jest to 6,5 metrowy turystyczny jacht żaglowy, mogący też ścigać się w regatach turystycznych ze względu na relatywnie dużą powierzchnię ożaglowania. Zaprojektowany został przez A. Skrzata. Produkują ten jacht liczne stocznie, między innymi stocznia Sułkowski.

Naszą Corveettę 650 można wyczarterować na godziny lub cały dzień. Wynajem całodniowy jest możliwy w cenie 350 zł netto. Nasz jacht trudno wynająć w weekendy, gdyż używamy go na kursach żeglarza jachtowego, za to w tygodniu często mamy jednostkę dostępną do wynajmu. Czarter jachtu na godzinę kosztuje 70 zł netto jeśli sam będziesz skiperem. Czarter jachtu z instruktorem to dodatkowy koszt 50 zł za godzinę netto.

Żeby samodzielnie wynająć jacht potrzebujesz patentu żeglarza jachtowego i pozytywnej opinii instruktora. Nasi kursanci chętnie wynajmują żaglówki po kursie. Jeżeli patent uzyskałeś w innym ośrodku zastrzegamy sobie opcję zweryfikowania umiejętności. Jeżeli długo nie żeglowałeś to rekomendujemy czarter jachtu ze skiperem z naszej szkoły żeglarskiej, z którym będziesz mógł poćwiczyć.

Wynajmujący powinien być osobą pełnoletnią lub być reprezentowany przez upoważnioną osobę pełnoletnią (firmy, kluby, stowarzyszenia). Sternik powinien mieć co najmniej patent żeglarza jachtowego i rekomendację jednego z instruktorów.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach