Instruktor motorowodny PZMWiNW

Poza kursami instruktorskimi na certyfikaty PZMWiNW oraz ISSA czy kursami instruktora RYA prowadzimy wewnętrzne szkolenia i weryfikacje dla instruktorów żeglarstwa i motorowodnych.

Po pozytywnym przejściu takiego szkolenia możesz dołączyć do naszej kadry. Często jest to szkolenie nieodpłatne, ale wiąże się z tym, że jako kadra pomocnicza pomagasz instruktorowi w prowadzeniu kursu i po pozytywnej opinii kierownika wyszkolenia żeglarskiego lub motorowodnego zostajesz samodzielnym instruktorem odpowiedzialnym za swoją grupę szkoleniową.

Jako niezbędne kwalifikacje wymagamy minimum patentu sternika motorowodnego, dużego opływania na różnych typach jachtów motorowych i skuterach, poszukujemy instruktorów „zmotoryzowanych”, potrafiących samodzielnie przewieźć motorówkę nad wodę, zwodować jacht i wyciągnąć go z wody.

Patent instruktora motorowodnego jest dużą zaletą, ale również zapraszamy do współpracy osoby, które dopiero chcą taki patent uzyskać – w naszej kadrze jest wielu instruktorów regularnie prowadzących kursy instruktorskie i możemy rozpocząć szkolenie w dowolnym momencie.

Jesteśmy zainteresowani długofalową współpracą z instruktorami i nieodpłatnie szkolimy jedynie naszych przyszłych współpracowników, także jeśli chcesz uzyskać staż morski lub instruktorski w innym celu, masz również taką możliwość, ale na zasadach komercyjnych uzgodnionych z właścicielem firmy.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach