Kurs motorowodny Kalisz

  • STOPIEŃ: sternik motorowodny
  • CENA KURSU: zobacz ceny
  • KOSZT EGZAMINU: 250 zł – osoby dorosłe, 125 zł – studenci i uczniowie do 26 roku życia
  • LOKALIZACJA – Stary port nad Wartą lub Jezioro Maltańskie w Poznaniu
  • TERMINY KURSÓW – w rezerwuj online
  • TERMINY EGZAMINÓW: na koniec szkolenia
sternik motorowodny poznań

Gdzie w Kaliszu są prowadzone kursy motorowodne ?

Jeśli szukasz licencji motorowodnej w rejonie Kalisza, nie szukaj dalej! Oferujemy szkolenia na prawo jazdy na motorówki dla operatorów łodzi ratowniczych, rekreacyjnych, komercyjnych. Z nami nauczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz, aby samodzielnie bezpiecznie i pewnie prowadzić motorówkę. Nasze szkolenia są dedykowane dla miłośników turystyki wodnej jak i profesjonalistów. Zapraszamy na kurs motorowodny w Kaliszu ratowników WOPR, policjantów, strażaków z Państwowej Straży Pożarnej jak i OSP.

Jak wygląda szkolenie motorowodne w Kaliszu?

Zapraszamy na szkolenia motorowodne w Kaliszu i okolicach na patent sternika motorowodnego w Kaliszu i okolicach. Szkolenia obejmują naukę prowadzenia i utrzymania motorówki, a także wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa na wodzie. Kurs motorowodny Jeziorsko, można zrobić blisko Kalisza, ale można też dojechać na takie szkolenie do Poznania. Szkolenie motorowodne składa się z teorii i praktyki. W trakcie szkolenia sternicy uczą się poruszać łodzią oraz wykonywać manewry w różnych warunkach pogodowych i przy różnych pomostach. Po zakończeniu szkolenia każdy sternik otrzymuje świadectwo, które uprawnia do prowadzenia motorówki. Więcej informacji na temat szkolenia motorowodnego można znaleźć w dziale rezerwuj.

Czy w okolicach Kalisza można uprawiać turystykę wodną?

Kalisz jest miastem na prawach powiatu, historyczną stolicą Wielkopolski, drugim co do wielkości ośrodkiem województwa Wielkopolskiego, stolicą Kaliskiego, siedzibą powiatu kaliskiego.

Dużym akwenem wodnym w pobliżu jest Jeziorsko, nad którym jest możliwość szkolenia motorowodnego na motorówkę lub uzyskania uprawnień żeglarskich – patentu żeglarza jachtowego.

Wodna turystyka to niezwykle popularna forma aktywności fizycznej oraz sposób na spędzanie wolnego czasu. Jeśli i Ty chcesz rozpocząć przygodę z turystyką wodną, to Kalisz i jego okolice są idealnym miejscem na rozpoczęcie swojej sportowej aktywności.

Na obszarze gminy Kalisz oraz miast ościennych znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, które warto odwiedzić podczas wodnej wędrówki. Znajdziesz tu m.in. Zalew Kaliski, jezioro Niebieskie oraz wiele innych. Ponadto, w pobliżu Kalisza znajdują się liczne szlaki kajakowe, które pozwolą Ci na poczucie swobody i bliski kontakt z naturą.

Niedaleko Kalisza, atrakcją wodną jest Osadnik Gajówka – Lazurowe Jezioro o pięknej, oryginalnej barwie. Jest to ciekawostka turystyczna w pobliżu miasta Turek.

Zostań sternikiem! Zapraszamy na kurs motorowodny Poznań do Szkoły żeglarstwa „KLIPER”

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach