Kurs SRC online

Szkolenia na licencję radiooperatora SRC z egzaminem.

Czym różni się kurs RYA SRC online od kursu tradycyjnego?

Kurs RYA SRC online to możliwość zrobienia szkolenia na interaktywnej platformie RYA. Uczysz się przed komputerem lub tabletem / telefonem i zdobywasz wiedzę z zakresu wymaganego przez Royal Yachting Association. Kurs możesz rozłożyć sobie na kilka dni i w wolnym czasie wykonywać zadania i ćwiczenia. Po zakończeniu nauki musisz zaliczyć internetowy test złożony z 25 pytań, by otrzymać certyfikat ukończenia kursu, który uprawnia do podejścia do egzaminu SRC RYA.

Czy muszę znać język angielski?

Tak. Szczególnie w przypadku kursu online wymagana jest w miarę komunikatywna znajomość języka angielskiego. Tłumaczenie automatyczne nie jest zbyt dobre. Podstawowym językiem kursów radiooperatora SRC RYA jest język angielski. W przypadku kursów online trzeba sobie z nim samodzielnie poradzić, na kursach tradycyjnych instruktorzy mogą wytłumaczyć wiele zagadnień w języku polskim.

Czy egzamin SRC RYA można zdać online?

Nie. Online możesz uzyskać certyfikat ukończenia kursu. Żeby zdać egzamin, musisz umówić się na termin z jednym z naszych instruktorów-egzaminatorów. Po kursie online jest możliwość indywidualnego ustalenie terminu egzaminu.

Gdzie odbywają się egzaminy radiooperatora SRC?

Egzaminy na radiooperatora SRC prowadzimy głównie w Poznaniu, Szczecinie i Świnoujściu.

Jaka jest cena kursu radiooperatora SRC online?

Koszt kurs RYA SRC online wynosi 450 zł i obejmuje dostęp do platformy szkoleniowej RYA i obligatoryjną książkę w wersji tradycyjnej lub e-book.

Jaki jest koszt egzaminu RYA SRC?

Koszt egzaminu RYA SRC to 70 funtów i obejmuje opłatę egzaminacyjną, opłatę za wydanie certyfikatu RYA SRC i koszty wysyłki certyfikatu.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach