Rejsy turystyczne

Dla kogo są rejsy morskie turystyczne?

To najczęściej rejsy morskie praktycznie dla każdego. Organizujemy je raczej na łatwych nawigacyjnie akwenach, nie planujemy długich tras a podstawą jest wypoczynek i możliwość zwiedzania.

Gdzie organizujemy rejsy turystyczne?

Rejsy morskie turystyczne organizujemy na wielu akwenach na całym świecie. Pływamy po całym Morzu Śródziemnym. Popularnością cieszą się rejsy morskie w Chorwacji oraz rejsy morskie w Grecji. Możemy też zorganizować rejsy morskie po Wyspach Kanaryjskich, Balearach czy też włoskich i francuskich wyspach takich jak Sycylia, Sardynia, Korsyka. Żeglujemy nie tylko w rejsach po Adriatyku czy Morzu Jońskim lub Egejskim, ale także po bardziej egzotycznych akwenach. Głównie zimą organizujemy rejsy po Karaibach śladami piratów z Karaibów, rejsy po Seszelach, rejsy morskie w Tajlandii, Polinezji Francuskiej i w wielu innych miejscach.

Czy na rejsie morskim turystycznym mogę zdobyć staż morski?

Tak. Takie rejsy też liczą się do stażu, ale oczywiście są na ogół mniej intensywne niż rejsy szkoleniowe czy turystyczno-stażowe. Założeniem takiego rejsu morskiego jest raczej odpoczynek, zabawa i zwiedzanie a staż jest przy okazji. Pamiętajcie, że wymóg posiadania stażu morskiego wynika z tego, że powinien się on przekładać na wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Bądź na bieżąco

Szkolimy w systemach